GALERİ DETAY

OKUL GÜVENLİĞİ

OKUL GÜVENLİĞİ

Özellikle eğitim veren kurumlarda ve yakın bölgesinde bulunan ama tüm uğraşmalara rağmen tespiti sağlanamayan kötü alışkanlıklar edinmiş, bununla beraber talebelere ve eğitimcilere huzursuz bir bölge sağlayan tehlike odaklarıyla Göktürk Özel Güvenlik olarak mücadele etmeyi sağlıyoruz.
Okulların girişlerini ve çıkışlarını kontrol altında tutarak, öngördüğümüz tüm risk ögelerine karşı öğrencilerin güvenliği bakımından öğretimin huzur içinde, güvenli bir ortamfa sürdürülmesini sağlar bu konuda aldığımız tedbirlerden bahsederiz. Özellikle müşterilerimizin isteklerine göre proje sunup bu konuda özel eğitim almış personelimizle beraber bütün olasılıkların karşılanacağı bir çalışma ortamı hazırlayabiliyoruz.
Kurumunuzun Göktürk Özel Güvenlik olarak personel denetimini yapar ve ekibimizin  motivasyonunu her daim yüksek tutmaya özen gösteririz. Size, öğrenci ve eğitimcilerinize güvenli bir bölge oluşturmak adına her tarz tehditlerden uzak olmanız için her bakımdan eğitimiyle, giyimiyle kuşamıyla, davranışlarıyla güven sağlayan Güvenlik ekibimiz ve biz sizin için görev yapmaya hazırız.